Mesaj gönder
Plyfit Industries China, Inc.
Plyfit Endüstrisi Çin, Inc

Ana sayfa

Plyfit Industries China, Inc.

Sertifikalar
Çin Plyfit Industries China, Inc. Sertifikalar
Çin Plyfit Industries China, Inc. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Plyfit'ten her zaman olduğu gibi mükemmel bir hizmet ve mükemmel bir kalite. S'ye zamanında teslim edildi. Her sipariş için Afrika.

—— Sajid hajar

8 yıldan fazla süredir pek çok müşteriye teşekkür ediyorum.

—— Jez R

PLYFIT şirketi güvenilir, dürüst yardımsever ve güvenilir bir tedarikçidir ve herhangi bir potansiyel şirketi tavsiye etmekten çekinmeyeceğimiz bir şirkettir.

—— MS Saha

Ben sohbet şimdi

Plyfit Industries China, Inc.

1 2 3 4 5
Plyfit Industries China, Inc. Plyfit Industries China, Inc. Plyfit Industries China, Inc. Plyfit Industries China, Inc. Plyfit Industries China, Inc.
Fabrika Reception Showroom
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : PLYFIT, SUNBIRD
No. Çalışanları : 300~500
Yıllık satış : 5000000- 10000000
Yıl kurulan : 2003
İhracat p.c : 80% - 90%

about us.png

Plyfit Sanayi Çin, Inc. Ekim 2003'te kurulmuş olup, aerosol oto bakım ürünü ve sprey boyası vb. kimyasal ürünler geliştirmek, üretmek ve pazarlamak konusunda uzmanlaşmış bir sanayi kuruluşuyuz.

Gelişmiş ekipman ve üretim hatları ile fabrikamız, 44.000 metrekarelik bir alanı kaplar, müşterilerimize kaliteli ürünler ve mükemmel hizmet sunmaya adadık.

2004'ün başlarında olduğu gibi, ISO9001: 2000 uluslararası kalite yönetim sistemini de geçtik. Ürünlerimiz Avrupa ve ABD'de kalite, çevre koruma ve güvenlik standartlarına ulaştılar. EU REACH sertifikasına ek olarak, spesifik ürünlerimiz TUV ve CEST testini geçerek EN71 toksik olmayan (ağır metal olmayan) testi için INTERTEK sertifikasını aldı.

Modernize edilmiş gelişmiş üretim tesisleriyle desteklenirken, daha da önemlisi, kalifiye işçilerden, deneyimli mühendislerden ve profesyonel yöneticilerden oluşan olağanüstü bir RD / üretim / yönetim ve pazarlama ekibine sahibiz. Bu sektörde 10 yıldan fazla deneyime sahip, olgun formül ve ileri teknoloji tutuyoruz, tasarım, RD, üretimden pazarlamaya müşterinin ihtiyacına göre kapsamlı bir çözüm sağlayabiliriz.

Şimdiye kadar, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Japonya, Rusya, Avrupa (Almanya, İspanya, İngiltere, Danimarka ... .. gibi), Güney Amerika, Avustralya dahil olmak üzere, dünyada 70'ten fazla ülke ve bölgeye ihracat yaptık. , Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Afrika, vb.

Bugün, PLYFIT sürekli olarak daha iyi kalite, hizmet ve daha yüksek müşteri memnuniyeti için teknoloji devrimi için çaba harcıyor.

Geleneksel iş yanı sıra, biz OEM veya ODM iş üzerinde sizinle uzun vadeli işbirliği kurmak için istekli.

Mesleği iyi bir hayat yaratır!

公司介绍 英文.png

İletişim bilgileri
Plyfit Industries China, Inc.

İlgili kişi: Mr. Jamson Peng

Tel: 755-83155319

Faks: 86-755-83155313

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)